2024 m. balandžio mėn.
« Kov

Kalėdinis susitikimas 2016

Kalėdos – tai laikas, kai visi vienijasi, stengiasi būti su artimaisiais, džiaugiasi vieni kitais. Pasidalinti džiugia nuotaika, gruodžio 21 d. į Versekos mokyklą – daugiafunkcį centrą susirinko kaimo bendruomenė: ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai, jų tėveliai, seneliai, kaimo vietovės gyventojai, jaunimas bei garbingieji svečiai: Kalesninkų parapijos klebonas  kunigas Elijas Anatolijus Markauskas, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak, Šalčininkų r. savivaldybės Tarybos nariai Stanislav Vencius ir Tadeuš Rus, Kalesninkų seniūnijos seniūnė Danuta Vilbik.

Šventiškai dekoruota scena, pačių mažiausių šventinio renginio dalyvių – ikimokyklinukų puošta eglutė, nuostabus visų renginio dalyvių pasirodymas, kalėdinių patiekalų stalas nuteikė visus į artėjančių švenčių laukimo džiaugsmą, šventinę nuotaiką. Malonioje atmosferoje, skambant giesmėms, prie Kūčių stalo, visi susirinkusieji dalijosi kalėdaičiu, išsakydami vieni kitiems nuoširdžiausius kalėdinius  palinkėjimus. Kiekvieno rankoje – baltas kalėdaitis, linkint sveikatos ir sėkmės ateinančiais metais.

Comments are closed.