2024 m. gegužės mėn.

Kalena geniai,

Naujų metų dieną

Ją puoš mokiniai.

Šventiniai karnavalai – tai lyg spalvotas traukinukas, riedantis iš kartos į kartą, išlaikydamas tik jam būdingą mistiką, muziką, spalvas, kvapą…

Gruodžio 29 dieną spalvotas traukinukas atkeliavo į Versekos  daugiafunkcį centrą – mokyklą, atveždamas Senį Šaltį, puikią nuotaiką ir dovanas. Visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė Mirena Garackevič. Šventinį  susitikimą pradėjo jaunimo  grupė ,,Jaunimas Versekos ateičiai“. Turėjome galimybę pasiklausyti nuostabių dainų, bei pasigrožėti puikiu šokiu. Mokytojos Veslava Rynkevič ir Zofija Švabovič  taip pat puikiai linksmino publiką žaidimais ir šokiais. Atėjusiems tėveliams,Versekos kaimo  bendruomenei, mokytojams ir patiems mokiniams susitikimo metu  nuo veidų nedingo šypsena.

Vaikams šventiniai mokyklos karnavalai yra lyg tiltas į stebuklų šalį, tuo tarpu suaugusiems – tai galimybė sugrįžti į vaikystę.

„Teatneša Naujieji laimę,

Nors ne iš karto, nors dalim.

Sušildo pagarba ir meile,

Suteikia viltį ateitim. „