2024 m. gegužės mėn.
« Kov

Atviri integruoti lenkų- lietuvių kalbų užsiėmimai „Abėcėlė“

2013 m. vasario 28 dieną Šalčininkų r. Versekos mokykloje- daugiafunkciame centre vyko atviri integruoti lenkų- lietuvių kalbų užsiėmimai „Abėcėlė“ priešmokyklinio ugdymo grupėje ir 1-4 klasėse. Užsiėmimų tikslas- žaidžiant įvairius žaidimus, atliekant užduotis, kartoti ir mokytis abėcėlės, taisyklingai tarti ir rašyti raides, ugdyti draugiškumą, tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, dėmesingumą, kūrybiškumą, sudaryti sąlygas vaikų saviraiškai, ugdyti pasitikėjimą savimi ir pasididžiavimą, visapusišką estetinį supratimą.

Pasikartoję visas raideles (jas galėjo matyti rodomoje pateiktyje) vaikai spėliojo raidelių mįsles, klijavo abėcėlę ant sienos. Rimtas raidelių spėliojimo darbelis susipindavo su linksmais ir judriais šokiais, žaidimais („Žodžių domino“, „Žuvytės ir žvejys“, „Žodžių medžioklė“, „Rask piešiniui pavadinimą“, „Padaryk raidelę iš buitinių atliekų“) ir dainelėmis.

Į užsiėmimus pakviesti tėveliai irgi galėjo išreikšti save, parodyti savo kūrybiškumą padedant vaikams gaminti raideles iš buitinių atliekų. Vėliau surengta kūrybinių darbelių paroda stebino visus savo išmaningumu ir estetiškumu.

Po linksmo laiko praleidimo mokantis, vaikai buvo apdovanoti saldžiomis staigmenėlėmis ir diplomais.

Comments are closed.