2014 m. lapkričio mėn.
« Rgs   Gru »

Monthly Archives: lapkričio 2014

Tolerancijos diena

Tolerancija – tai pakantumas kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes.

Šiais metais lapkričio 14 d. Tarptautinę tolerancijos dieną mūsų mokiniai bei jų mokytojos paminėjo pilietine iniciatyva “Tolerancijos knyga”. Klasėse su vaikais diskutavome apie toleranciją, jos reikšmę, prisiminėme įvairiausių pavyzdžių iš savo ir draugų gyvenimo. Išsakę  mintis ir išklausę kitų, pasinėrėme į Tolerancijos knygos kūrimą  Į šią knygą vaikai sudėjo savo pasakojimus, iliustracijas, piešinius.

Knyga buvo padovanota mokyklos bibliotekai.

Vaiko gerovės darbo grupės pirmininkas- Zofia Švabovič.

„Būkime Kartu“

Šių metų spalio 28-29 dienomis įvyko antra dalis projekto „Būkime Kartu“. Jaunimo grupė „Jaunimas Vesrekos Ateičiai“ aplankė Liškiavos Daugiafunkcį Centrą, kur turėjo  galimybę susipažinti su Liškiavos  krašto istorija,  bei grožėtis nuostabia jo gamta. Taip pat susipažinome su šios mokyklos- centru darbo specifika, planais ir norais. Išvyka buvo kupina staigmenų ir įspūdžių.

Labai dėkojame visiems Liškiavos mokyklos- centro mokiniams, darbuotojams , bei mokytojams už ypač šiltą priėmimą.

Grupės pirmininkė Mažena Latvis