2014 m. rugsėjo mėn.
« Bal   Lap »

Monthly Archives: rugsėjo 2014

Susitikimas su Liškiavos Mokykla – Daugiafunkciu Centru

Rugsėjo 19 dieną įvyko susitikimas su  Liškiavos  Mokykla –Daugiafunkciu  Centru. Tai buvo dalis projekto „Būkime Kartu“. Svečiai turėjo progą susipažinti su mūsų mokyklos- centro istorija, apsilankyti mokyklos muziejuje,  taip pat  galėjo pasigrožėti nuostabia Versekos gamta.

Mūsų mokyklos – centro direktorė pasakojo apie darbo koncepciją, tikslus ir jų įgyvendinimą. Susitikimas visiems buvo labai šiltas ir kupinas įspūdžių. Esame labai dėkingi Liškiavos mokyklos – daugiafunkciniam centrui , kad mus aplankė. Artimiausias susitikimas planuojamas spalio mėnesį.

Grupės pirmininkė Mažena Latvis

Derliaus šventė

Rugsėjo 14 dieną  jaunimo grupė „Jaunimas Versekos Atėičiai“ išvažiavo į Šalčininkus, kur vyko Derliaus šventė. Tai buvo pirma kelionė, kurios tikslas susipažinti su mūsų rajono tradicijomis bei atėityje   jas puoselėti. Derliaus šventėje  galima buvo  grožėtis liaudės meistrų muge, derliaus kiemelių paroda. Gera nuotaiką kėlė  etnografiniai ansambliai iš Lenkijos, dainų ir šokio ansamblis „Solčanie“ bei Baltarusių valstibinis ansamblis „Pesniary „. Bet labiausiai mus pradžiugino susitikimas su Lietuvos Respublikos Prezidentę Dalią Grybauskaitę. Būvome sužavėti Prezidėntės paruošta kalba.

Grupės pirmininkė Mažena Latvis