2014 m. kovo mėn.
« Vas   Bal »

Daily Archives: 2014.03.13

Rankdarbių kūrėjos ir mokinių susitikimas

Trečiadienį kovo 5d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje, kurią vedė ne tik technologijų mokytoja, bet ir mokinių mama Liudmila Jasovič. Pagrindinis šio renginio tikslas – supažindinti mokinius su amatais ir pažintis su mūsų regionų tradicijomis. Ponia Liudmila parodė mokiniams savo darbus išsiuvinėtus kryželiu ir išmokė vaikus pirmų siuvinėjimo žingsnių.

Parengė Technologijų mokytoja Zofija Švabovič.

Nepriklausomybės atgavimo metinės

Kovo 12 dieną, Versekos mokykloje – daugiafunkciame centre mes, drauge su visa Lietuva minėjome Nepriklausomybės atgavimo metines. Šia proga mokykloje įvyko koncertas, kuriame dalyvavo mokytojai ir visi mokyklos mokiniai. Projekto tikslai buvo supažindinti mokinius su laisvės samprata ir svarba Lietuvos istorijoje, skatinti mąstyti apie laisvės svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime. Visgi bene svarbiausias koncerto tikslas buvo paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo  metines drauge su visa mokyklos bendruomene. Iškilmingai buvo giedamas Lietuvos himnas ir pristatytas 1990 metų kovo 11 pasirašytas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktas, kuriuo visam pasauliui paskelbė, kad Lietuva vėl tampa nepriklausoma ir savarankiška valstybe.  Šventės pabaigoje skambėjo vaikų atliktas muzikinis kūrinys „Viešpaties Lelija“, kurio metu direktorės paraginti visi susikibo rankomis ir siūbavo.