2019 m. kovo mėn.
« Sau   Bal »

Monthly Archives: kovo 2019

Informacija apie Britų Tarybos Active Citizens programos projekto „Sveikas pilietis“ vykdymą.

2019 m. sausio  – spalio mėn. Versekos mokykloje – daugiafunkciame centre vykdomas Britų Tarybos finansuojamas Active Citizens programos projektas „Sveikas pilietis“.

Projektas skirtas bendruomenei ir vykdomas kartu su partneriais: Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, Šalčininkų r. Kalesninkų L. Narbuto gimnazija, Šalčininkų r. Kalesninkų seniūnija, Šalčininkų r. Kalesninkų lopšeliu – darželiu.

Projekto tikslas – stiprinti bendruomenės sveikatą propaguojant sveiką gyvenimo būdą, vykdant bendras sveikatinimo veiklas.

I etapas (sausio – kovo mėn. )

Sporto  užsiėmimai bendruomenės nariams (užsiėmimai vyksta Versekos mokykloje-daugiafunkciame centre).

II etapas (balandis – gegužė)

Sveikos mitybos propagavimas.

Teorinių  ir praktinių  žinių seminaras ir užsiėmimai apie sveiką mitybą (užsiėmimai vyks Versekos mokykloje-daugiafunkciame centre, užsiėmimus ves Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras).

III etapas (rugsėjis – spalis) – projekto apibendrinimas.

Kineziterapijos užsiėmimai vandenyje ir plaukimas baseine (užsiėmimai vyks Varėnos sporto centre).