2020 m. kovo mėn.
« Rgp   Lap »

Monthly Archives: kovo 2020

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Vasario 16-oji – ypatinga šventė visai Lietuvai. Norėdami paminėti šią svarbią datą, Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną Versekos daugiafunkcio skyriaus ,, Boružėlių“ grupės ugdytiniai pasitiko aktyviai. Prieššventinę savaitę vyko įvairios veiklos, buvo daug kalbama apie artimiausią aplinką, įžymias Lietuvos vietas. Pedagogė ugdytiniams pasakojo apie svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius, asmenybes, gamtos grožį, priminė vaikams Lietuvos valstybės simbolius, trispalvės spalvų reikšmę. Šią progą vaikai klausėsi Lietuvos himno, deklamavo eilėraštį apie gimtinę ir surikiavo iš eilės raides, kurios sudarė gimtinės vardą – LIETUVA. Gimtadienis negali būti be dovanų, todėl vaikai Lietuvai paruošė ir dovaną – savo kūrybinių darbelių parodą „ Dovana Tėvynei“.

Šiaurietiško ėjimo užsiėmimai

Sausio 13-osios pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

Sveikatiados iššūkis „Grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas“

Ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai priėmė sveikatiados iššūkį – grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas. Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja su grupės vaikučiais visą savaitę kalbėjosi apie sveiką mitybą, analizavo sveikos mitybos piramidę, kalbėjo apie grūdinius produktus, aptarė duonos kelią. Ugdytiniai tyrinėjo, kaip atrodo įvairios kruopos ir grūdai dar neišvirti. Bet pats smagumas ir linksmumas laukė kai teko atlikti kūrybines užduotis ir ,,išvirti“ savo svajonių košę.

Kalesninkų L. Narbuto gimnazijos,,Boružėlių“ grupės ugdytiniai Versekos daugiafunkciame skyriuje  priėmė Sveikatiados iššūkį – 400 g. daržovių ir vaisių kasdien. Vaikai svėrė ir pjaustė vaisius ir daržoves, ruošė vaisių salotas bei spaudė sultis. Po to visi vaišinosi pačių pagamintais skanėstais, o svarbiausia papildė savo vitaminų atsargas.