2019 m. sausio mėn.
« Lap   Kov »

Daily Archives: 2019.01.02

Mus jungia Kalėdų giesmė

Š.m. gruodžio 20 d. Versekos mokykloje-daugiafunkciame centre vyko integracinis Kalėdų susitikimas, į kurį atvyko garbingi svečiai: Kalesninkų Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijos klebonas Tadas Švedavičius, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Tarybos nariai Tadeuš Rus ir Stanislav Vencius, Kalesninkų seniūnijos seniūnė Danuta Vilbik, Kalesninkų L.Narbuto gimnazijos direktorė Aleksandra Sankovska, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Justyna Balion-Voitonis.  Iš pačio ryto skambančios Kalėdų giesmės sujungė vaikus, jaunimą ir suaugusius. Versekos mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai ir Kalesninkų L.Narbuto gimnazijos jaunimas pristatė šiltą, pamokantį, kupiną Kalėdų laukimo džiaugsmo pasirodymą, kurio metu susirinkę gyventojai iš šalies stebėjo šiuolaikinio pasaulio vertybes ir susimąstė apie savo gyvenimo prasmę. Po jaudinančio vaikų ir jaunimo pasirodymo visi dalijosi kalėdaičiu prie šventinio Kūčių stalo, linkėdami vieni kitiems ramybės, sveikatos, šiltų švenčių šeimos rate ir laimingų Naujųjų Metų.