2018 m. vasario mėn.
« Sau   Kov »

Monthly Archives: vasario 2018

Su gimtadieniu, Lietuva!

Lietuva – tai žemė, kurioje gyvena mūsų seneliai, tėvai, broliai, seserys ir kurioje gyvens mūsų ateinančios kartos. Tai mūsų Tėvynė. Sveikiname Lietuvą valstybės atkūrimo 100 – mečio proga! Džiaukimės laisve, branginkime ją ir tvirtinkime kasdieniais savo darbais.

Šalčininkų r. Versekos mokyklos – daugiafunkcio centro ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai kūrybingai minėjo Lietuvos valstybės šimtmetį: vaikai šoko, dainavo, kūrė darbelius, skirdami juos Lietuvai.

Užgavėnių linksmybės

Į tradicinę Užgavėnių šventę Versekos mokykloje – daugiafunkciame centre vasario 13 dieną susirinko vaikai, jaunimas ir suaugusieji. Šventėje buvo gausu žaidimų, dainų, konkursų ir šokių. Dalyvių susidomėjimo sulaukė Užgavėnių kaukių gaminimas. Popietę praskaidrino Jaroslavo Omaralijevo bei kitų šventės dalyvių atliktos dainos. Po linksmybių visi vaišinosi pačių pagamintais Užgavėnių valgiais.

Gautas Britų tarybos finansavimas Active citizens programos projekto „Žingsnis link sveikatos“ vykdymui

Versekos mokykla – daugiafunkcis centras pradeda vykdyti Britų tarybos finansuojamą Active citizens programos projektą „Žingsnis link sveikatos“. Projektu siekiama stiprinti kaimo ir aplinkinių vietovių bendruomenių sveikatą ir ugdyti pilietiškumą. Projektas yra skirtas įvairaus amžiaus bendruomenės nariams: vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Iš projekto lėšų bus įgytas sporto inventorius, skirtas sporto užsiėmimams vietovės, aplinkinių kaimų žmonėms ir į mokyklą – daugiafunkcį centrą atvykstantiems lankytojams.