2018 m. sausio mėn.
« Lap   Vas »

Monthly Archives: sausio 2018

Bendradarbiavimo sutartis

Siekiant užtikrinti įvairaus amžiaus bendruomenės poreikių tenkinimo kokybę, įvairovę ir prieinamumą, sudaryta bendradarbiavimo sutartis su Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru.

Sutartis 1 spl. Sutartis 2 psl

Dalyvavimas Laisvės gynėjų dienos minėjimo visuotinėje pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“

Šventinis susitikimas Versekos mokykloje – daugiafunkciame centre

Artėjant didžiosioms metų šventėms, o katalikiško pasaulio bendruomenei visose šalyse laukiant Kristaus gimimo, Šalčininkų rajono savivaldybės valdžios atstovai tęsia gražią tradiciją – lankosi rajono seniūnijose, kur dalinasi kalėdaičiais, linkėdami ramių, šviesių artėjančių švenčių. Šį kartą jie susitiko su Versekos kaimo bendruomenės nariais.

Gruodžio 21 d. Versekos mokyklos-daugiafunkcio centro aktų salėje rinkosi vietos gyventojai, seniūnaičiai, švietimo įstaigos auklėtiniai bei jų tėveliai. Į šventinį susitikimą taip pat atvyko Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič, Kalesninkų seniūnė Danuta Vilbik, Kalesninkų parapijos kunigas klebonas Tadas Švedavičius, Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos nariai Tadeuš Rus ir Stanislav Vencius, Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazijos direktorė Aleksandra Sankovska.

Susirinkusius pasveikino Versekos mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Mirena Garackevič linkėdama visokeriopos sėkmės, gražių ir jaukių švenčių kartu su artimaisiais.
Sveikinimo žodžius tarė Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič.

– Linkiu, kad artėjančios šventės būtų praleistos šeimos rate, kupinos meilės, švelnumo, gerumo bei ramybės. Ištieskime ranką vienišiems, likimo nuskriaustiems žmonėms, užmirškime vargus, dovanokime vieni kitiems šypsenas ir dalinkimės šiluma, – visiems susirinkusiems linkėjo mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič.
Kad artėja gražiausios metų šventės, Versekos mokykloje-daugiafunkciame centre galima buvo pastebėti iš papuoštų koridorių ir klasių bei mokinių šurmulio, kuris sklido iš aktų salės repeticijų metu.

Šventinę nuotaiką renginio svečiams sukūrė šios švietimo įstaigos auklėtinių, jaunimo ir suaugusiųjų pasirodymai.

Po koncerto visi susirinko prie bendro Kūčių stalo. Kunigui palaiminus stalą visi laužydami dalijosi kalėdaičiais išsakydami savo palinkėjimus, vaišinosi pagamintais valgiais.