2015 m. kovo mėn.
« Vas   Bal »

Monthly Archives: kovo 2015

Savaitė be patyčių

Kovo 23 – 27 d. vyko ,,Vaikų linijos“ organizuojamą iniciatyvą „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ .

Klasės auklėtojos Zofija Švabovič ir Veslava Rynkevič organizavo savaitė ,, Be patyčių“.  Klasių valandėlių metu   vyko  pokalbiai „Kas yra patyčios? Ką daryti, jei patiri ar pastebi patyčias?“,  filmo peržiūra „Elektroninės patyčios. Ar žinai, kaip jas sustabdyti?“ . Dailės ir technologijų pamokų metu vyko kūrybinės dirbtuvės. Kūrybinia darbeliai tema  „Przemocy w Internecie – NIE“  patalpinome   pirmame ir antrame aukšto  foje. Lietuvių kalbos pamokose vaikai rašė  savo pamąstymus    tema ,, Mokiniai, patyčios ir internetas”.

Tikimasi, kad po turiningos ir aktyvios „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ mūsų mokykloje- centre neliko vaikų, kurie būtų abejingi šiai problemai.

Vaiko gerovės  darbo grupės pirmininkė – Zofija Švabovič

,,Aš noriu būti matomas ir madingas“

Versekos mokyklos-daugiafunkcio centro jaunimas ir pradinių klasių mokiniai, dalyvauja Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčinikų rajono policijos komisariato ir Šalčinikų rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatoriaus organizuojamame konkurse ,,Aš noriu būti matomas ir madingas“

Komanda  ,,Blizgančios žuvytės“,, sukūrė produktus, labai patogius, madingus ir matomus bet kurios paros metu, skirtus apsaugoti žmogų nuo nepalankių sveikatai gamtos poveikių vasaros poilsio metu.

Sukurta skrybėlė ir skėtis tinkamai apsaugos nuo saulės spindulių, vėjo ir lietaus dieną ir tamsiuoju paros metu. Bus matomi ir tinka kiekvienam pėščiųjų eismo dalyviui, ypač poilsiautojams, kurie mėgsta pasivaikščioti ir pasigrožėti Versekos krašto gamta.

MŪSŲ BENDRUOMENĖS „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“