2013 m. birželio mėn.
« Geg   Spa »

Monthly Archives: birželio 2013

Šeimos diena

Šiais metais Šeimos dienos šventiniuose renginiuose nestigo moksleivių ir mokytojų išradingumo.  Mokyklos moksleiviai sukūrė malonų šeimyninį mikroklimatą ne tik savo draugams, bet ir tėveliams. Jie nuoširdžiai deklamavo eiles ir dainavo. Mūsų mokykloje vaikai neskirstomi pagal gabumus ir motyvaciją. Visiems suteikiamos vienodos tobulėjimo ir saviraiškos galimybės.

Mokyklos sporto aikštelėje buvo organizuotos varžybos tarp mokinių, mokytojų ir tėvų. Šventės metu nestigo nei dainų, nei šokių. Visus labai pralinksmino įvairūs žaidimai.

Mūsų mokykla- tai antra šeima. Šiandien malonu matyti šventiškai besišypsančius žmones su švelniu, geru žvilgsniu. Būtent tokie žmonės sukuria tvirtas ir laimingas šeimas, kuriose užauga nuostabūs vaikai. Šeima- tai artimi ir brangūs žmonės, tie, ką mes mylime, iš ko imame pavyzdį, kam linkime gėrio ir laimės. Būtent šeimoje išmokstame šypsotis, būti atsakingais, rūpintis ir gerbti kitus, –  kalbėjo vaikai.

Už renginio organizavimą buvo atsakinga meninio ugdymo vadovė Božena Meževič, prisidėjo klasių auklėtojai ir kūno kultūros mokytojas.

Paskutinis skambutis