2013 m. gegužės mėn.
« Kov   Bir »

Monthly Archives: gegužės 2013

Balandis – šokių mėnuo

Jau įprasta, kad balandis „Sveikatiadoje“ – šokių mėnuo. Pakvietėme visus būti fiziškai aktyviais bei energingai judėti! Pasiūlėme pažinti ir pamilti šokį, nes tai be galo smagi veikla, suteikianti šūsnį puikių emocijų bei labai naudinga ir mūsų organizmams. Šiemet pakvietėme atidžiau susipažinti su šokio teorija, o susipažinus – ir patiems pabandyti specialių šokių judesių.Taip pat visi kartu išbandėme  ir specialų masinį šokį – flashmobą.

Pirmos klasės mokinių ekskursija į Knygų miestą – mokyklos biblioteką

Mokyklos bibliotekoje lankėsi 1-os klasės mokiniai su mokytoja Jadvyga Matuiza. Mokyklos bibliotekininkė Ana Obločinska pasitiko būsimuosius skaitytojus prie bibliotekos durų ir pakvietė įžengti į Knygų miestą. Įžengus į biblioteką, ji pasiūlė apsidairyti po Knygų miestą ir atsakyti į klausimą: ,, Kaip vadinasi šis Knygų miestas?“ Mokyklos bibliotekininkė su būsimaisiais skaitytojais vaikščiojo po ,,miestą“ ir supažindino vaikus su biblioteka. Vaikai surado lentynas, kuriose knygutės laukia pačių mažiausių bibliotekos skaitytojų. Po to vaikai su bibliotekininke aptarė ,,Knygelių prašymą“ ir sužinojo, kokių taisyklių reikia laikytis, skaitant knygeles. Vaikai su įdomumu apžiūrėjo knygutes, atrinktas patiems jauniausiems skaitytojams. Vėliau vaikai klausėsi bibliotekininkės sekamos pasakos ,,Gerasis vilkas“. Malonu buvo klausyti pasakos, stebint spalvotas pasakos iliustracijas. Visi kartu padarė išvadą – niekada nedaryk blogo kitam, o geriausias dalykas – turėti daug gerų draugų.

Pabaigoje pirmokai buvo apdovanoti knygų skirtukais.

Vaikai su malonumu pasirinko rekomenduojamas skaityti knygutes, tapo jaunaisiais bibliotekos skaitytojais ir padėkojo bibliotekininkei už kelionę po užburiančią knygų šalį.

Visuotinė tvarkymo akcija “Darom 2013“

Kaip ir kiekvienais metais visos Lietuvos gyventojai telkėsi šalies švarinimui. Balandžio 30  diena Šalčininkų r.Versekos mokyklos daugiafunkcio centro  bendruomenė irgi prisijungė prie atsakomybę ir pilietiškumą skatinančios švaros akcijos „Darom 2013“. Bendromis jėgomis sutverkėme ne tik mokyklos aplinką, bet ir toliau esančias vietoves, kuris yra šalia mokyklos.

Visi grįžome namo nors ir pavargę, bet patenkinti atliktu darbu.